Зеленський Олексій Віталійович

Зеленський Оzelлексій Віталійович

кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики

e-mail: superword@mail.ru

Викладає дисципліни: лінійна алгебра, дискретна математика, алгебра і теорія чисел

 

 

 

Основні праці:

Зеленський О. В. Одиничні сагайдаки матриць показників / О. В. Зеленський,Журавльов В.М, Дармосюк В.М. // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка Фізико-математичні науки.Вип.12. – С.27-30.

Зеленський О. В. Унікальні сагайдаки / О. В. Зеленський, Кириченко В. В.// Математичні студії. – 2013. Вип.40. – С.3-11.

Зеленський О. В. Матриці показників ассоційовані з частково впорядкованими множинами/ О. В. Зеленський,Журавльов В.М, Журавльова Т. // Вісник Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Механіка. Математика. Вип.29. – С.27-30.

Зеленський О. В Цикли допустимих сагайдаків/ О.В. Зеленський // Математичні студії.– 2014. Вип.40. – С.3-11.

Comments are closed