Навчально-методичні праці Сорича В.А.

1. Н.М. Сорич, В.А. Сорич. Математичний аналіз. Плани практичних занять. Перелік екзаменаційних питань. Кам’янець-Подільський : Медобори-2006, 2015. 60 с.
  2. В.А. Сорич. Вища математика. Плани практичних занять. Перелік екзаменаційних питань. Кам’янець-Подільський : Абетка-Світ, 2014.- 20 с.
  3. В.А. Сорич. Аналітична геометрія та лінійна алгебра. Плани практичних занять. Розрахункова робота. Перелік екзаменаційних питань. Кам’янець-Подільський : Абетка-Світ, 2014. 16 с.
  4. Н.М. Сорич ,В.А. Сорич. Подвійний інтеграл та його застосування. Методичні матеріали для самостійної роботи студентів фізико-математичного факультету. Індивідуальні завдання. Кам’янець-Подільський : ПП ”Медобори “ , 2011. 40 с.
  5. Інтегральне числення функції однієї змінної: методичні рекомендації для студентів фізико-математичного факультету. Індивідуальні завдання / [Ю.В. Гнатюк, С.О. Кріль, І.Б. Ковальська, Н.М. Сорич, В.А. Сорич]. – Кам’янець-Подільський : Кам’янець- Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2010. – 60 с.
  6. Диференціальне числення функцій однієї змінної: методичні рекомендації для студентів фізико-математичного факультету. Індивідуальні завдання / [Ю.В. Гнатюк, С.О. Кріль, І.Б. Ковальська, Н.М. Сорич, В.А. Сорич]. – Кам’янець-Подільський : Кам’янець- Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2009. – 46 с.
  7. Числові та функціональні ряди : методичні матеріали для самостійної роботи студентів фізико-математичного факультету. Індивідуальні завдання / [Ю.В. Гнатюк, С.О. Кріль, І.Б. Ковальська, Н.М. Сорич, В.А. Сорич]. – Кам’янець-Подільський : Кам’янець- Подільський національний університет, 2008.– 39с.