Захист «Виробничої педагогічної практики в закладах освіти»

7 квітня 2022 р. відбувся захист «Виробничої педагогічної практики в закладах освіти» здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика), на якому були підведені підсумки та виставлені оцінки. Захист проходив дистанційно у формі відеоконференції на платформі Google Meet.
«Виробничу педагогічну практику в закладах освіти» магістранти проходили протягом семи тижнів у закладах загальної середньої освіти міста Кам’янця-Подільського або за місцем працевлаштування.

На захисті були присутні студенти-практиканти і методисти, які керували практикою магістрантів, надавали консультації щодо написання конспектів, підготовки до проведення уроків та ін., перевірили звітну документацію та оцінили практику магістрантів. Було відмічено, що всі студенти сумлінно віднеслись до виконання обов’язків практикантів та оформлення документації. Також відзначено, що особливо на високому рівні та методично грамотно проводили уроки з математики Юрій Ямполь, Ірина Жеребцова та Наталя Каліта, їх звітна документація також була оформлена зразково. Практика цих магістрантів була оцінена на «відмінно». Варто зазначити, що Ямполь Ю. та Каліта Н. вже розпочали педагогічну діяльність, Ямполь Ю. працює у Кам’янець-Подільському приватному НВК «Антей», а Каліта Н. – у фаховому коледжі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Під час захисту майбутні вчителі математики та інформатики поділилися своїми враженнями від практики, звернули увагу на плюси та мінуси власної педагогічної майстерності та шляхи її вдосконалення; методисти відмітили позитивні моменти практики та надали ряд порад практикантам щодо їх майбутньої педагогічної діяльності.
Загалом, «Виробнича педагогічна практика в закладах освіти» була проведена з дотриманням усіх вимог до проведення практики, магістранти виконали програму практики і всі поставлені перед ними завдання. Захист практики пройшов успішно.