Науково-педагогічні працівники кафедри багато уваги приділяють роботі з обдарованою учнівською молоддю, проводять агітаційну роботу по залученню здібних, розумних учнів до вступу на фізико-математичний факультет.
При кафедрі працює «Школа майбутнього математика».

Кам’янець-Подільський національний університет
імені Івана Огієнка
запрошує учнів 9-11 класів
пройти навчання у
«Школі майбутнього математика»

«Школа майбутнього математика» це професійна підготовка з математики учнів до вступу у ВНЗ, що передбачає:

– оволодіння необхідними теоретичними відомостями шкільного курсу математики та
методами розв’язування різного роду прикладів та задач;
– розв’язування задач підвищеної складності;
– ознайомлення з цікавими фактами з математики тощо.
Навчання в школі проводиться безкоштовно.

Контакти: (066)-909-91-97 Гудима Уляна Василівна
(068)-763-48-42 Думанська Тетяна Володимирівна

Доцент кафедри Зеленський О.В. проводив заняття для учнів шкіл міста з розв’язування олімпіадних задач з математики і готував команду школярів міста до участі в олімпіадах з математики різних рівнів. Заняття сприяли поглибленню і систематизації знань шкільного курсу математики у учнів, виробленню у них навичок по розв’язуванню задач підвищеної складності, олімпіадних задач, та розвитку логічного мислення. Команда учнів міста брала участь у обласній та Всеукраїнській олімпіаді з математики 2019. Переможцями обласної олімпіали стали : Середюк В.В. (диплом ІІІ ступеня), Наливайко І. І. (диплом ІІ ступеня) (Кам’янець-Подільський НВК № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії); Зегельман М.М. (диплом ІІ ступеня), Іванюк Р. О. (диплом І ступеня) (Кам’янець-Подільський ліцей).

На прохання міського відділу освіти викладачі кафедри допомагали з розв’язанням задач для відбіркових етапів ХХI Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка, щоб збірна команда школярів міста змогла взяти участь у цьому турнірі.
Доцент кафедри Зеленський О.В. готував збірну команду учнів м. Кам’янця-Поділь-ського «МathCoin» до участі у ХХI Всеукраїнському турнірі юних математиків імені профе-со¬ра М.Й. Ядренка : проводив з учням консультації по розв’язуванню задач, допомагав готува¬ти призентації. На обласному етапі турніру (м. Хмельницький, 14.10.2018) команда посіла I місце. та була рекомендована представляти Хмельницьку область у фінальному етапі турніру (м. Херсон, 28.10-04.11.2018 р.). У фінальному етапі ХХI Всеукраїнського турніру юних математиків команда, яка прдеставляла Хмельницьку область, вперше здобула перемогу і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

За співпрацю в підготовці учнівської команди до турніру юних математиків виконком Кам’янець-Подільської міської ради висловив подяку ректорату та викладачам фізико-математичного факультету, а доцента кафедри математики Зеленського О.В. нагородив почесною грамотою.