Профорієнтаційна робота

7.10.2022 р. в. о. завідувача кафедри математики Сморжевський Ю.Л. та заступник декана фізико-математичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків  Геселева К.Г. відвідали Кам’янець-Подільський ліцей № 5 з метою проведення бесіди профорієнтаційного характеру.

image_50730241

Учням 11 класу розповіли про історію та роботу факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Більш детально майбутніх випускників ознайомили зі спеціальностями, які можна здобути на фізико-математичному факультеті, умовами вступу, можливостями працевлаштування, розповіли про студентське життя, навчання та дозвілля студентів, відповіли на питання. Сморжевський Ю.Л. та Геселева К.Г. намагались зацікавити випускників, викликати у них бажання вступити до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

20221007_113051