Вітаємо з Днем працівника освіти !!!

Щорічно, в першу неділю жовтня, в Україні відзначається День працівникі́в осві́ти або День учителя – професійне свято всіх освітян України, свято, яке залишається з нами назавжди.

На фізико-математичному факультеті цьому святу приурочили день студентського самоврядування, який полягає у тому, що студенти на один день стають викладачами і проводять замість них пари в академічних групах.  Охочих спробувати себе у ролі викладача та продемонструвати свої педагогічні здібності знайшлося багато.

Студенти отримали від заходу багато вражень, здобули новий досвід для майбутньої педагогічної діяльності. Сподіваємось, що проведення  дня студентського самоврядування стане ще однією доброю традицією на факультеті.

Також традиційно в цей день студенти та викладачі вітали одне одного з професійним святом, бажали успіхів, нових здобутків, добра, миру і перемоги.

В Україні відзначають День вчителя: історія та традиції святкування – Новини Полтавщини