Методичний семінар «Нова українська школа – простір освітніх можливостей»

26-27 жовтня науково-педагогічні працівники кафедри математики разом із здобувачами вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) взяли участь у методичному семінарі з професійного розвитку для науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти К-ПНУ «Нова українська школа – простір освітніх можливостей», який провели представники Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» в межах співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка. Метою семінару було ознайомлення слухачів з особливостями освітнього процесу в базовій середній школі відповідно до вимог НУШ.
Програма методичного семінару з професійного розвитку для науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти К-ПНУ «Нова українська школа – простір освітніх можливостей».

На пленарних засіданнях були заслухані доповіді директора центру Давиденко Галини та консультантів: Дармограй Наталії, Шендерук Ірини, Чумак Наталії. На секційному засіданні перед здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками фізико-математичного факультету виступили: Барановська Тетяна, вчитель математики Залісцівської гімназії, вчитель вищої кваліфікаційної категорії з темою «Навчаємося цікаво (квест-технології в освітній програмі НУШ)»; Гуменюк Оксана, вчитель інформатики Дунаєвецького ліцею №3, вчитель вищої кваліфікаційної категорії з доповіддю «Держстандарт інформатичної освітньої галузі».

Учасники семінару активно брали участь в обговоренні переваг і недоліків сучасних вимог до навчально-виховного процесу закладів загальної середньої освіти. Вчителі ініціювали проходження учасниками семінару веб-квестів з математики та інформатики. Студенти разом із науково-педагогічними працівниками отримали задоволення від цікавих завдань, багато позитивних вражень і новий досвід.