Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році

Засідання підсекції «Математика та методика навчання математики»

12-13 березня 2024 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році. На фізико-математичному факультеті працювала секція фізико-математичних наук, яка включала роботу трьох підсекцій: «Фізика та методика навчання фізики», «Математика та методика навчання математики», «Комп’ютерні науки».

У підсекції «Математика та методика навчання математики» представлено 8 доповідей науково-педагогічних працівників кафедри математики. Розглядалися актуальні питання дослідження різницевих та інтегро-функціональних рівнянь, теорії наближення, а також важливі аспекти методики навчання в закладах освіти. Конференція супроводжувалась науковою дискусією та обговоренням напрямків подальших досліджень науковців.