НАУКОВІ ЗДОБУТКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Здобувач освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Математика) Мар’ян Грамчук, займаючись науковою роботою під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Смалько О.А., досяг значних успіхів. А саме, вагомим досягненням стала участь Мар’яна у Міжнародній конференції з комп’ютерних наук та інформаційних технологій, яка відбулась 19-21 жовтня 2023 року під егідою IEEE – Міжнародної організації інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості (світового лідера в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки) на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Під час роботи секції «ICT in Education and Immersive Education» («ІКТ в освіті та імерсивне навчання») Грамчук М. виступив з доповіддю «Digital visual development of youth is an important task of modern education». Невдовзі публікація Мар’яна ГРАМЧУКА за матеріалами цієї доповіді з’явиться в Цифровій бібліотеці IEEE Xplore.

Колектив кафедри математики вітає Мар’яна з першим значним науковим досягненням та бажає і надалі успішно займатись науково-дослідною роботою.