Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Микита Фенцур, здобувач 1-го курсу освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика), активно займається науковою роботою під керівництвом доцента кафедри математики, кандидата фізико-математичних наук, доцента Зеленського Олексія Віталійовича і вже має перші успіхи.
Микита взяв участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт для студентської молоді «Прикладна математика» у 2023/2024 навчальному році, який відбувся 29 квітня 2024 р. в Житомирському державному університеті імені Івана Франка і здобув перемогу.
Його робота, представлена на секції «Математичне моделю- вання у статистиці та еконо- міці», успішно пройшла І етап Конкурсу та була рекомендо- вана до ІІ етапу – захисту на науково-практичній конферен- ції (відеоконференції). На захисті Микита виступив з доповіддю, у якій презентував отримані результати досліджень.
За підсумками І та ІІ етапів рішенням Конкурсної комісії Микиту Фенцура було визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Прикладна математика» (секція «Математичне моделювання у статистиці та економіці») і нагороджено Дипломом І ступеня.

Колектив кафедри математики вітає переможця Микиту Фенцура та його наукового керівника Олексія Зеленського з першим успіхом і бажає нових перемог та досягнень у науковій роботі.