Вітання зі 102-ю річницею від дня заснування Кам’янець-Подільського Державного Університету.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ ТА СТУДЕНТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА!

У цей знаковий для науково-освітянського загалу нашого міста день вітаємо Вас зі святом – 102-ою річницею від дня заснування Кам’янець-Подільського Державного Університету.

Створення вишу стало можливим лише за активної участі української академічної спільноти, знаної своїм високим інтелектуальним потенціалом, непохитними науковими позиціями, прагненням утверджувати незалежну державу.

І сьогодні праця великого колективу університету є прикладом самовідданості і стійкості в розбудові просвітництва, в осягненні наукових вершин, плеканні духовних традицій та українотворчості.

Дякуємо всім за самовіддану й плідну працю, бажаємо творчого натхнення, безмежного завзяття й сили у звершенні задуманих планів, нових ідей і перемог в ім’я утвердження українства. Нехай висока оцінка діяльності університетської родини слугує моральним стимулом і дороговказом на шляху до наукових та просвітницьких вершин.

Щастя Вам, міцного здоров’я, добра і Божого благословення!

З повагою –

Сергій Копилов,  ректор університету

Борис Коваленко, голова профкому працівників університету