ВИПУСК БАКАЛАВРІВ 2022

Новини

26 липня 2022 року на фізико-математичному факультеті відбулося вручення дипломів бакалавра випускникам за трьома освітніми програмами: Середня освіта (Математика, інформатика), Середня освіта (Фізика, інформатика), Компю’терні науки та інформаційні технології.
Незважаючи на військовий стан, майже всі випускники ще раз зібрались у своїй альма-матер, щоб особисто отримати диплом бакалавра, побачити друзів, пройтись аудиторіями де проходили студентські роки.
Під час скромних урочистостей, що зумовлено карантинними обмеженнями та військовими діями, декан фізико-математичного факультету Віктор Щирба привітав випускників із успішним закінченням бакалаврату та початком нового етапу у їхньому житті.

До вітальних слів приєдналися присутні завідувачі кафедри математики і кафедри фізики, викладачі та куратори. Випускникам щиро зичили щасливої долі, успішного професійного шляху, якнайшвидшої перемоги над ворогом,  реалізації всіх планів і задумів у мирній Україні. Виступаючі запросили випускників продовжити навчання в магістратурі для здобуття повної вищої освіти. 

Дипломи випускникам вручав декан фізико-математичного факультету Віктор Щирба.

Приємно відмітити, що дипломи бакалавра з відзнакою отримали випускники спеціальності 014 Середня освіта (Математика) Діана Бобик та Анастасія Гірчук.

Після отримання дипломів випускники зробили фото на згадку біля корпусу фізико-математичного факультету з деканом факультету, викладачами, кураторами.

Кафедра математики вітає випускників спеціальності 014 Середня освіта (Математика) з успішним закінченням бакалаврату, бажає успіхів на професійній і життєвій ниві та надіється зустріти Вас у магістратурі за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика).