Звітна конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи в 2022 році

1-2 березня 2023 р. у К-ПНУ відбулася наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи в 2022 році.
У роботі підсекції «Математики та методики навчання математики» взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри математики, до участі у конференції були також запрошені стейкхолдери. Під час роботи підсекції було заслухано 8 доповідей. Науково-педагогічні працівники презентували результати науково-дослідної роботи, виконаної впродовж 2022 року. Доповіді супроводжувалися дискусіями, жвавими обговореннями та конструктивними порадами щодо подальших наукових досліджень. Керівник підсекції, доцент кафедри математики Ірина Ковальська підвела підсумки наукової діяльності у 2022 році та відзначила кращі доповіді:
Інтерференція найкращих наближень. Віктор СОРИЧ, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри математики;
STEM-компетентності майбутніх учителів математики та методи їх формування. Тетяна ДУМАНСЬКА, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри математики.