Майстер-клас «Особливості науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»»

14 грудня 2022 року учителькою математики Першої приватної гімназії,  старшою викладачкою кафедри математики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Тетяною ДУМАНСЬКОЮ, у стінах фізико-математичного факультету проведено майстер-клас на тему «Особливості науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»» для здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Математика).

Тетяна Володимирівна розповіла про власний досвід педагогічної діяльності за цим проєктом та ознайомила слухачів із особливостями порівняно нового  підходу до навчання математики. Студенти мали змогу безпосередньо побачити необхідні для роботи вчителя супровідні навчальні матеріали проєкту та детально ознайомитись з ними.

Майбутні молоді вчителі математики із задоволенням і цікавістю переглядали представлені робочі зошити з друкованою основою, математичні тренажери, карти знань, розроблені готові варіанти самостійних і контрольних робіт, завдання математичної олімпіади з математики.

Студенти захопилися розв’язуванням запропонованих у зошитах практичних завдань. Зустріч супроводжувалася неабиякою активністю, значною кількістю запитань: чи важкі завдання; чи потрібно якісь завдання підбирати додатково; який рівень знань учнів за цим проєктом; чи усі учні відповідально відносяться до поставлених завдань і т. д.