Семінар «Особливості сертифікації та атестації педагогічних працівників»

22 квітня на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кафедрою математики та комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради»  було організовано семінар «Особливості сертифікації та атестації педагогічних працівників».

Спікером семінару був Олександр ЧОРНЕНЬКИЙ, консультант  «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради», який ознайомив здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Математика) з основними етапами та термінами проведення атестації педагогічних працівників, яка  проводиться з ціллю  присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії. Олександр Васильович звернув особливу увагу на необхідність щорічного підвищення кваліфікації педагогічним працівником як невід’ємної складової його професійної діяльності.

Досить новою для вчителів є процедура сертифікації. Доповідач детально розповів про особливості процедури її проведення, основні етапи (незалежне тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи вчителя), спільність та відмінність атестації та сертифікації. Дуже зацікавило студентство те, що успішна сертифікація зараховується як проходження атестації педагогом і надає можливість одержати надбавку до зарплати в розмірі  20%.

Кафедра математики щиро дякує Олександру Васильовичу за ґрунтовну доповідь і сподівається на подальшу співпрацю.