Методичний тріумвірат наук: математика, фізика, інформатика

У рамках співпраці фізико-математичного факультету К-ПНУ та  КУ ДМР “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” 18 квітня 2023 р. у Дунаєвецькому ліцеї №1 відбувся Методичний тріумвірат наук: математика, фізика, інформатика. «Інтегроване навчання та міжпредметні зв’язки: методичні аспекти». У його організації та проведенні взяли участь кафедри математики, фізики та комп’ютерних наук. Провідною темою методичного тріумвірату стало інтегроване навчання, як зміна сенсу освіти, світова практика, залучена до освітнього процесу завдяки реформі «Нова українська школа».

Від кафедри математики перед вчителями математики, фізики та інформатики дунаєвецької громади виступив доцент кафедри математики Олексій Зеленський, який презентував присутнім Сучасну платформу для вивчення шкільної математики.

По завершенню присутні педагоги отримали сертифікати про участь у заході, подякували партнерам за співпрацю та надану їм можливість отримати новий досвід, вдосконалити ключові, фахові компетентності та висловили сподівання на подальшу співпрацю.