Наукова конференція здобувачів вищої освіти

1 листопада на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася наукова конференція здобувачів вищої освіти. На конференції працювало три секції: «Математика та методика навчання математики», «Комп’ютерні науки», «Фізика та методика навчання фізики».

У роботі секції «Математика та методика навчання математики», яка проходила у онлайн форматі, взяло участь 19 здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Математика), які презентували свої наукові здобутки в галузі теорії наближення, теорії графів, методики навчання математики в закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти.

Робота конференції супроводжувалась активним обговоренням, дискусіями та прикладами власного досвіду роботи в закладах освіти. Доброзичлива та конструктивна атмосфера сприяли творчій роботі та обміну думками між учасниками.