Батьківські збори першокурсників фізико-математичного факультету

11 листопада 2023 року на фізико-математичному факультеті відбулися батьківські збори батьків здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання зі спеціальностей 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Фізика та астрономія), 122 Комп’ютерні науки.
Перед батьками першокурсників виступив декан фізико-математичного факультету Віктор Щирба, який розповів про особливості освітнього процесу на факультеті.

Куратори академічних груп 1-го курсу, науково-педагогічні працівники, які ведуть заняття на 1-му курсі, ознайомили батьків з успішністю та станом навчальної дисципліни здобувачів освіти. Батьків поінформували про стан адаптації їхніх дітей до навчання у ЗВО та рівень їх готовності до складання першої екзаменаційної сесії. Також батьки мали нагоду самим поспілкуватися з деканом, кураторами та викладачами фізико-математичного факультету.
Від кафедри математики на зборах були присутні доцент кафедри математики, куратор групи першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Математика) Гудима У.В., старші викладачі кафедри математики Геселева К.Г. та Думанська Т.В.