Підсумки виробничої педагогічної практики в закладах освіти

З 5 лютого по 24 березня 2024 року, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти академічної групи М1-М23 спеціальності 014 «Середня освіта (Математика)» проходили «Виробничу педагогічну практику в закладах освіти».

Навчально-методичне керівництво практикою здійснювали науково-педагогічні працівники кафедр: математики, комп’ютерних наук, педагогіки та менеджменту освіти, психології освіти та досвідчені вчителі-предметники ЗЗСО, в яких проходила практика.

Під час проходження практики студенти мали можливість застосовувати свої знання та навички у реальному навчальному середовищі, отримали досвід взаємодії з учнями, а також – фідбек від педагогічного колективу та керівництва школи. Це стане їм у нагоді під час майбутньої професійної діяльності та допоможе адаптуватися до вимог сучасної освіти.

Майбутні вчителі математики та інформатики отримали досвід розробки й проведення уроків з цих предметів, використання сучасних педагогічних методів і технологій, а також навчилися ефективно взаємодіяти з учнями, перебуваючи у ролі класного керівника учнівського колективу.