Порівняльна характеристика систем освіти України та Польщі

2 травня на фізико-математичному факультеті кафедрою математики було організовано онлайн-зустріч із викладачем Університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), а в минулому студенткою факультету, Ганною Мельник.

Під час зустрічі Ганна провела порівняльну характеристику систем освіти України та Польщі. Було розглянуто спільні та відміні риси дошкільної, початкової, середньої та вищої освіти обох країн. Як з’ясувалося, між системами освіти України та Польщі є багато спільного, але, разом з тим, є ряд відмінностей, зокрема, в організації освітнього процесу, наявності загальної електронної системи, методах і підходах до навчання. Ганна відмітила сильні та слабкі сторони обох систем і зазначила, що головним залишається бажання здобувачів освіти отримувати знання та уміти вчитися. Вона побажала якнайшвидшої перемоги Україні та українському народу.

Кафедра математики дякує Ганні за чудову зустріч, інформативну та цікаву доповідь. Сподіваємось на подальшу співпрацю.