Співпраця з Кам’янець-Подільським ліцеєм І-ІІІ ступенів „Славутинка”

21 жовтня 2022 р. у межах співпраці К-ПНУ ім. І. Огієнка з Кам’янець-Подільським ліцеєм І-ІІІ ступенів „Славутинка” Хмельницької обласної ради  кафедрою математики було організовано для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Математика) екскурсію у „Славутинку”. Відвідувачів зустріли учителі математики та фізики: Ярова Ганна Олегівна та Білик Роман Миколайович, випускники фізико-математичного факультету.
Здобувачі вищої освіти, познайомилися з історією ліцею, освітнім процесом, інноваційними методами навчання математики, інформатики та фізики. Також відвідали урок математики в 5-му класі, учні якого навчаються за програмою „Нової української школи”. Найбільше студенти зацікавились особливостями використання технологій інтерактивного навчання. Зустріч супроводжувалась активним обговоренням переваг та недоліків інноваційних методів.

Колектив кафедри математики вдячний за проведену екскурсію та сподівається на плідну співпрацю.