Участь викладачів кафедри у міжнародній конференції

Науково-педагогічні працівники кафедри математики взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Математика та інформатика в науці й освіті: виклики сучасності», присвяченій 90-річчю кафедри математики та інформатики, що відбулась 25-26 травня 2023 року на базі факультету математики, фізики і комп’ютерних наук Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. У секції «MODERN PROBLEMS OF MATHEMATICS» зі своїми доповідями виступили старший викладач кафедри Катерина Геселева та доцент Уляна Гудима, а у секції «METHODS OF TEACHING MATHEMATICS AND COMPUTER SCIENCE IN SECONDARY EDUCATION» – доцент Юрій Сморжевський та зі стендовою доповіддю старший викладач Тетяна Думанська.

Викладачі мали змогу презентувати свої наукові результати, які викликали жвавий інтерес у присутніх, взяти участь у конструктивних дискусіях, налагодити наукову співпрацю з колегами.