Зустріч з першокурсниками

Новини

Перше вересня – це не просто день знань, а й день, коли усі навчальні заклади наповнюються життям, гаміром та емоціями. Наш фізико-математичний факультет не став виключенням. Студенти із задоволенням повернулись за парти після літнього відпочинку. Також наша спільнота поповнилась першокурсниками, які раділи та хвилювались одночасно.
Перша зустріч із першокурсниками також є хвилюючою і для викладачів.

Здобувачів вищої освіти, які вступили на спеціальність 014 Середня освіта (Математика) сьогодні зустрічали декан фізико-математичного факультету Щирба В.С., куратор Ковальська І.Б., завідувач кафедри математики Гудима У.В. та гарант освітньої програми «Середня освіта (Математика, інформатика)» Сморжевський Ю.Л.. Студентів ознайомили із Положенням про організацію освітнього процесу в Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка, Кодексом академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Математика, інформатика)», особливостями оцінювання навчальних досягнень студентів.

На парах студенти мали змогу познайомитися із специфікою навчання в університеті та зробити свої перші кроки у професійній підготовці.

Тож вітаємо наших першокурсників у стінах нашого університету та бажаємо плідного навчання!