Участь викладачів кафедри у міжнародній конференції «ТЕОРІЯ НАБЛИЖЕННЯ ФУНКЦІЙ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ»

6-10 червня 2022 року на базі Інституту математики НАН України та Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася міжнародна конференція «ТЕОРІЯ НАБЛИЖЕННЯ ФУНКЦІЙ ТА ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ», присвячена 80-річчю з дня народження члена-кореспондента НАН України, професора О.І. Степанця (1942-2007). Учасники конференції вшанували пам’ять Олександра Івановича Степанця, у творчому доробку якого 7 монографій та більше 200 наукових праць. Результати його досліджень отримали широке визнання як в Україні так і за її межами, про що свідчить, зокрема, перевидання його монографій англійською мовою авторитетними закордонними видавництвами.

У зв’язку з війною проти України, яку розпочала російська федерація, основну форму участі в конференції було змінено на онлайн, однак, це не завадило її плідній роботі. Участь у конференції прийняло 68 науковців з різних куточків України та з-за кордону. Було представлено 32 доповіді з теорії наближення та її застосування.

Ця подія є значимою і для кафедри математики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Адже учнями Олександра Івановича Степанця є науко-педагогічні працівники кафедри математики: Ніна Миколаївна Сорич, Віктор Андрійович Сорич, Ірина Борисівна Ковальська та Уляна Василівна Гудима, які взявши участь у конференції, представили свої наукові здобутки та поринули у спогади життєвого та творчого шляху О.І. Степанця. Доценти кафедри математики Сорич Н.М. та Гудима У.В. виступили на конференції з доповідями.

Робота конференції була ефективною. Доповіді викликали зацікавле­ність у присутніх, жваве обговорення та дискусії.